Kalite Politikası

Ürünlerimizin kalitesi ve farklılığı ile sektörümüzde aranan bir firma olarak, yurt içi ve dışında ürünlerimizi etkileyen ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlar ve uygulanabilir şartlar doğrultusunda müşteri odaklılık değerimizle müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek ürünlerimizi üretiriz.

Yüksek kaliteli ürünlerimizi tam zamanında üretir ve yaptığımız işi, ürettiğimiz ürünü önce kendimiz beğenir sonra müşterilerimize sunarız. Asla tutamayacağımız sözler vermeyiz.

Yenilikleri, teknolojik gelişmeleri dünya çapında izler, kendi bünyemizde riskleri, ihtiyaç ve fırsatların belirlenmesi için değerlendirir ve gerekli faaliyetleri hızla yaşama geçirmek için çalışırız.

Her zaman daha iyisini yapabileceğimiz inancı ile, ürettiğimiz ürün ve hizmetin kalitesini sürekli ölçer ve iyileştiririz.

Çalışanlarımızın eğitimi ve katılımı ile sürekli gelişmeyi ve verimliliği sağlarız. Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları destekler, çalışanlarımızın teknik ve davranışsal yetkinliklerini arttırmayı ön planda tutarız.

Önce insan ilkemiz doğrultusunda; huzurlu bir çalışma ortamının müşteri ve personel mutluluğunun ilk şartı olduğuna inanır, bunun sürekliliğini sağlamak için kaynakları en ekonomik, en etkin ve en verimli biçimde kullanırız.

15.10.2019 Rev.02